Producenci
Chmura tagów
De Saint-Hilaire 0

 

Destylarnia De Saint-Hilaire znajduje się w samym sercu Owernii, w Parku Livradois-Forez (regionie znanym z ogromnej różnorodności upraw roślinnych), na 700m wysokości, od ponad 20 lat produkuje olejki eteryczne z roślin uprawianych przez miejscowych organicznych producentów lub dzikich roślin zebranych w regionie. Firma oferuje również szeroką gamę olejów i maceratów roślinnych.

Największe laboratoria farmaceutyczne i kosmetyczne zaufały produktom destylarni  De Saint-Hilaire. Olejki eteryczne, wody kwiatowe, oleje roślinne od De Saint-Hilaire są w 100% czyste i naturalne, bez żadnych dodatków syntetycznych. Wszystkie produkty są ściśle kontrolowane według szczegółowych kryteriów, które gwarantują klientom bardzo wysoki poziom jakości.

Opracowując swoje produkty, De Saint-Hilaire dba o to aby zachować maksymalną ilość składników czynnych zawartych w roślinach, z których pochodzą, w celu zapewnienia dużej skuteczności.

Produkty nie zawierają parabenów,  żadnych barwników ani syntetycznych substancji zapachowych, żadnych surowców pochodzenia zwierzęcego lub z przemysłu petrochemicznego, są wolne od GMO, nie są w żaden sposób testowane na zwierzętach. Misją firmy w ciągu ponad 20-letniej działalności jest oferowanie klientom produktów najwyższej jakości. Dlatego firma kontroluje cały łańcuch "produkcji" począwszy od uprawy roślin, poprzez ich zbieranie, do gotowego produktu.

Wszystkie oleje oferowane przez De Saint-Hilaire  pochodzą z pierwszego tłoczenia na zimno. Oznacza to, że nasiona lub owoce były naciskane raz za pomocą środków mechanicznych, bez ogrzewania, bez obróbki chemicznej i bez rafinacji. Oleje te są następnie filtrowane. Bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, posiadają unikalne właściwości, a w połączeniu z masażem, wnikają w skórę przywracając jej gładkość i elastyczność.

 

 

 

Poznaj produkty firmy De Saint-Hilaire  →

Komentarze do wpisu (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl