Producenci
Chmura tagów
Ibbeo Cosmetiques 0

IBBEO Cosmetiques - firma z siedzibą w Tarn-et-Garonne, w samym sercu południowo-zachodniej Francji. Działalność firmy obejmuje rozwój i produkcję kosmetyków w laboratorium, w którym stosuje się tylko lokalne składniki pochodzące z upraw ekologicznych.  

Firma IBBEO Cosmetiques opracowała własną kartę rozwoju produktów, przy jednoczesnym spełnieniu oczekiwań klientów:

Jakość: firma IBBEO wybiera surowce roślinne pochodzące z lokalnego rolnictwa ekologicznego. Ich obecność i najwyższa jakość w formule kosmetyku wpływają na skuteczność produktu końcowego.

Skuteczność: kompozycje  kosmetyków firmy IBBEO zawierają starannie dobrane składniki chroniące i pielęgnujące skórę. Wszystkie formuły kosmetyczne badane są przez niezależne laboratorium.

Zaufanie: firma IBBEO starannie dobiera składniki z lokalnych upraw ekologicznych w celu zagwarantowania przejrzystości, bezpieczeństwa i higieny swoich kosmetyków. Pochodzenie składników oraz sposób uprawy roślin są najważniejszymi i pierwszymi kryteriami wyboru.

Firma IBBEO Cosmetiques rozwija kosmetyki zawierające wyłącznie maksymalną ilość składników pochodzących z upraw ekologicznych. Kosmetyki posiadają certyfikat Nature & Progres.

 

 

 

Poznaj produkty marki IBBEO 

Komentarze do wpisu (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl